Пн-Нд з 11:00 до 18:00
Працюємо без вихідних

Співпраця

Шановний потенційний постачальник

Ми раді запропонувати вам можливість стати нашим партнером та спільно розвивати бізнес у сфері дитячих іграшок.

На сьогоднішній день наша команда реалізує товари тільки з власного складу, що дає змогу швидко та якісно робити відправки нашим клієнтам.

Ми постійно шукаємо нових партнерів, щоб розширювати асортимент нашої продукції та покращувати якість сервісу і послуг. Готові розглянути будь-які пропозиції від нових постачальників, які можуть надати нам якісну продукцію за розумними цінами.

Ми прагнемо співпрацювати з надійними та відповідальними партнерами, які поділяють наші цінності якості, безпеки та радості, яку приносять дітям іграшки. Якщо ви маєте інтерес до дитячих іграшок та бажаєте запропонувати нашим клієнтам якісні товари, ми готові розглянути можливості співпраці.

Ми пропонуємо такі варіанти партнерства:

  1. Оптові поставки. Якщо ви є виробником або дистриб'ютором дитячих іграшок та зацікавлені у оптових поставках, ми готові обговорити умови співпраці та укласти вигідну партнерську угоду.
  2. Франшиза.  Якщо ви бажаєте відкрити власний магазин дитячих іграшок під нашим брендом, ми можемо запропонувати вам можливість франшизи. Ми підтримаємо вас у всіх аспектах відкриття та розвитку бізнесу, надамо необхідну інформацію та допомогу.
  3. Співпраця в маркетингу. Якщо у вас є досвід у сфері маркетингу та просування, ми можемо розглянути спільні маркетингові активності, включаючи рекламні кампанії, партнерські акції та промо-заходи. Ми цінуємо довгострокові відносини і готові працювати з вами на постійній основі.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами, будь ласка, надішліть нам інформацію про вашу компанію та продукцію на пошту cooperation@mayapa.com.ua

Ми сподіваємося на взаємовигідну співпрацю.

З повагою, команда інтернет-магазину mayapa.com.ua